Acest site este SINGURUL site oficial al Colegiului de Științe ale Naturii "Emil Racovita", orice alt site sau pagina de facebook nu reprezinta pozitia oficiala a scolii.

Colegiul Emil Racovita

În data de 8 martie 2020, Colegiul de Ştiinţe ale Naturii “Emil Racoviţă” va organiza examen Cambridge KET.

Perioada de înscriere: până in data de 13 DECEMBRIE 2019, luni intre orele 09-13, marti intre orele 16-19 si vineri între orele 09.00-14.00, la cancelarie, la d-na profesoară Horga Stefania.

Taxa de înscriere KET: 420 ron

Procedura de înscriere: se completează tabelul Excel pe care îl puteţi descărca aici si se trimite la adresa de email stefaniadobrin#yahoo.com. Se completează şi se semnează documentul Termeni şi condiţii şi se aduce doamnei profesor impreuna cu taxa de examen pana la data de 13 decembrie.

Pentru ca acest examen să se poată desfăşura în liceul nostru este nevoie să se înscrie un număr minim de 20 de candidaţi